Kalite Garantisi

Ürünlerdeki standart kalite, fiyat ve zamanında teslim özellikleri uluslar arası sertifikalarla belgelenen firmamız, her adımda kaliteyi garantiliyor. Firmamız, yıllar önce alınan ve uluslararası çapta tanınan ISO 9001 Kalite Güvence Sistemi ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi sertifikalarını koruyor.

Kalite Yönetimi Häfele DIN EN ISO 9001:2000 ve DIN EN ISO 14001 kalite sertifikaları altında çalışmaktadır. Häfele’nin yüksek kalite standartı firmanın gelişmesiyle parallel olarak devamlı ilerlemektedir.

Kalitemizin devamlılığı aşağıdaki şekillerde sağlanmaktadır;

DQS-TIP: Güven Geliştirme Programı

Yüksek kaliteye verilen önem ve düzenli iç denetim Häfele’yi standart sertifikasyon metodundan 2002 yılında Güven Geliştirme Programı kapsamına sokmuştur.

DQS - TIP Sertifikası

Test Sertifikaları

Sertifikasyon firmaları, Häfele ürünlerini kalite standartları açısından kontrol edip testleri geçen ürünlere test sertifikaları takdim etmektedirler. Bu sertifikalardan bazıları;

Minifix, Maxifix, Rafix, Tab - V
SYMO 3000
Metallamat
Refula SM

Häfele’nin kendi içinde test uygulamaları

Häfele, ürünlerini kendi laboratuarlarında fonksiyon, kalite ve kullanım kolaylığı bakımından sürekli olarak testlere tabi tutmaktadır.

 

Rekabetçi Fiyatlar

Birçok üründe en yeni teknolojiyi uygun fiyat aralığında sunan firmamız, sadece yenilikleriyle değil fiyatlarıyla da rekabet üstülüğüne sahip. Dünya çapında tedarikçi zinciri ve Çin’de bulunan satın alma ve kalite kontrol ofisiyle firmamız, üreticilere en doğru kalite/fiyat oranına sahip ürünleri sunuyor.

Teknolojide Öncü

Firmamız, sadece donanım teknolojisiyle değil, dijital teknolojinin son olanaklarını iş sürecine entegre eden projeleriyle de sektörde bir ilke imza atıyor. Kullanıcıya web üzerinden ürünleri, farklı parametrelere göre üç boyutlu modelleme imkanı sunan arayüz çalışması, etkileşimli bir iletişim modeli öneriyor.    

 

Neden Hafele ?